Misyon ve Vizyonumuz

 

 

Ağababa Döner.DÖNER BEKLENTİSİNİN BİR ÖTESİ!

Ağababa Döner, müşterilerini daima uzun vadeli dostları olarak görmektedir. Özellikle özel döneri ve etleri konusunda yakaladığı maksimum kaliteyi ve lezzeti korumak, daha da iyiyi sunmak ve her zaman bir adım ileride olmak için araştırmalar yapmaktadır.

Ağababa Döner, sadece et kalitesinin üst düzeyde olması ile değil, restoran kalitesi ile de gelen misafirlerine en üst seviyede hizmet sunabilmek amacı ile kurulmuştur. Her ayrıntıda en üst kalite standartlarını uygular. Çevre düzeninden havalandırmaya kadar tüm detaylara büyük bir özen gösterir. On yılı aşkın bir sürenin deneyimi ve gelen istekler doğrultusunda hizmete giren

Ağababa Döner, yakın gelecekte tamamen kendi kontrolünde olan yeni restoranlar açmayı ve büyümeyi planlamaktadır. Zaten et konusunda gösterdiği büyük özen, bu konuda ne kadar iddialı olduğunu kanıtıdır. Bunun paralelinde, Osmanlı mutfağında yer alan, özlenen lezzetleri en güzel biçimde sunma gayretindedir. Mutfağında daima güvenilir ve deneyimli markaları ve malzemeleri kullanmayı ilke edinmiştir. Ağababa Döner’in mutfağındaki her şey, bir ev özeniyle, üstün kaliteli ve bilinen markalarla, her dem taze ve katkısız malzemelerle pişmektedir. Deneyimli, samimi ve güleryüzlü personeli ile koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Ağababa Döner; gelen misafirlerinin, gördükleri ilgi, özen ve tattıkları lezzetler ile, burayı hayatlarının bir parçası olarak görmelerini sağlamak misyonu ile çalışmaktadır. Uzun vadeli dostluklar kurabilmek; kalıcı lezzetlerin tadına varabilmek ve güzel anıları çoğatmak anlamını taşır.