KURUMSAL


İstanbul Ümraniye’de 2010 yılında açılan Ağababa Döner, kalitesi ve lezzetiyle kısa sürede ‘döner’ denince akla gelen ilk markalardan biri olmayı başardı.

Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine lezzet ağımızı genişletme yolunda ilk adımımızı 2018 yılında Kadıköy’de Ağababa Express Döner ismiyle attık.

“Bir milletin geleceği yediği gıdaya bağlıdır” felsefesinden hareketle uygun fiyatlı ve kaliteli menülerimizi siz değerli müşterilerimize sunmanın yanında arkamızdaki büyük güç olan Polesan Catering referansıyla da istikrarlı büyümemizi sürdürüyoruz.

(Polesan Catering, temelleri 2003 yılında atılan ve o zamanlardan bugüne istikrarlı bir şekilde büyüyerek en büyük yemek şirketleri arasında yerini almıştır) Polesan Catering, Ağababa Döner, Ağababa Kantin, Ağababa Kadayıf ve son olarak Ağababa Express Döner markalarımızla kısa bir süre içerisinde başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde Ağababa lezzetini vatandaşlarımızla buluşturma hedefine doğru emin ve kararlı adımlarla ilerliyoruz.

Ağababa Döner’in farklı kılan kadim Anadolu ve Osmanlı mutfağının eşsiz lezzet ve tariflerini günümüz beslenme alışkanlığıyla harmanlayıp damak zevkini zirvede yaşamak isteyenlerle buluşturmasıdır.

2000’e yakın personeliyle devletin istihdam politikasına da destek veren Ağababa Döner, ayı zamanda hammaddenin temininden, ürünün ambalaj seçimi ve son tüketiciye ulaşana kadar olan bütün basamaklarında, güvenli gıdanın izlenebilirliğini sağlamayı esas alan uluslararası ISO 22000 HACCP belgesine sahiptir.

Ağababa Logo Formatları

jpg
gif
pdf
ailogo